PHILIPS Gloeilamp, knipperlicht (12496LLECOCP)

  • Artikel nummer: 12496LLECOCP
  • EAN: 8727900391084
  • SKU: 1325779125039
  • Verpakkingseenheid: 1
  • : 38218128, PY21W

€ 3,16

€ 2,14

Dinsdag verzonden

Algemene informatie

Langere levensduur, minder vaak vervangen

Algemene informatie

Hebt u er genoeg van om uw signaallampen en
binnenverlichting steeds te moeten vervangen? De Philips
LongLife EcoVision gaat langer mee en is ideaal voor
bestuurders die minimaal onderhoud aan hun voertuigen willen
hebben.

Attributen

  • Inbouwplaats: Achter
  • Lamptype: PY21W
  • Spanning (Volt): 12
  • Nominaal vermogen (W): 21
  • Type grondplaat: BAU15s

Data wordt opgehaald...

Merk OE nummer
AEBI 300.6119
AUDI 6E0 953 049 B
AUDI 6E0 953 050 B
AUDI N 102 564 01
AUDI N 102 564 07
BMW 07 11 9 900 673
BMW 07 11 9 904 754
BMW 63 21 0 395 455
BMW 63 21 7 160 791
BMW 82 19 9 404 237
BMW 88 10 0 026 345
BMW 88 10 0 151 624
CITROËN 6216.31
CITROËN 6216.A0
CITROËN 6216.F2
CITROËN 6372.33
MAN ZF000812912
MERCEDES-BENZ 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ 001 544 91 94
MERCEDES-BENZ A 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ A 001 544 91 94
MITSUBISHI S345133
PEUGEOT 6216.A0
RENAULT 77 03 097 178
SEAT 1L0 953 049 A
SEAT N 102 564 01
SEAT N 102 564 07
SKODA 909 522 125 A
SKODA N 102 564 01
SKODA N 102 564 07
VOLVO 1 421 040 0
VOLVO 979623
VOLVO VOE979623
VOLVO 3 345 133
VOLVO 345 133
VW YY045812912
VW 6E0 953 049 B
VW 6E0 953 050 B
VW N 102 564 01
VW N 102 564 07
DACIA 77 03 097 178
BOMAG 055 801 56
CASE IH 9965144
CASE IH 1 414809 0
SAME 0.900.2016.2
LIEBHERR 1 087 6799
LIEBHERR 1 030 136 4
RENAULT TRUCKS 77 03 097 178
CLAAS 02166090
CLAAS 023 370 30
DEUTZ-FAHR 0.900.2016.2
FENDT X 825.107.043.000
FENDT X 825.283.277.000
FENDT X825283262
MASERATI 000208861
MASERATI 000217741
STILL 7919564985
HAKO 03004150014
KUBOTA 3J08013901
YAMAHA 53413
LINDE 791 956 49 85
AGCO X825 107 043 000
SPERRY NEW HOLLAND 9965144
SMART 001 544 91 44
SMART 001 544 91 94
SMART A 001 544 91 44
SMART A 001 544 91 94
HOBBYCAR 6502100095
MINI 07 11 9 900 673
MINI 07 11 9 904 754
MINI 63 21 0 395 455
MINI 63 21 7 160 791
MINI 82 19 9 404 237
MINI 88 10 0 026 345
MINI 88 10 0 151 624
LAND ROVER LR000702
LAND ROVER XZQ100190L
HYMER 1053985
HYMER 0417356-00
HYMER 0850001
KRONE 200812360
TEREX 5350661306
JUNGHEINRICH 51170180
MANITOU 747043
KNAUS T050078
REISCH 5019814
SOMMER 2801258001
AUDI (FAW) N10256401
VW (SVW) N 102 564 01
MERCEDES-BENZ (BBDC) 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ (BBDC) 001 544 91 94
MERCEDES-BENZ (BBDC) A 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ (BBDC) A 001 544 91 94
VDL 30060802
BAIC 128410376
LINDNER 3204479

Wij helpen je graag!

 

Of neem direct contact met ons op!