VAN WEZEL Buitenspiegel (1604816)

  • Artikel nummer: 1604816
  • EAN: 5410909385521
  • SKU: 1323149664996
  • Verpakkingseenheid: 1

€ 59,83

€ 37,10

Vrijdag verzonden

Attributen

  • Inbouwplaats: rechts
  • Buiten / binnenspiegel: Complete spiegel, Bol-vormig, voor elek. spiegelverstelling
  • Oppervlakte: Met grondlaag
  • Artikelnummer paar: 1604815
  • Kwaliteit: Hagus
  • SVHC: Geen SVHC stof voorhanden!

Data wordt opgehaald...

Merk OE nummer
FIAT 0071740495
FIAT 0735456806
FIAT 0735481648
FIAT 71740495
FIAT 735456806
FIAT 735481648
FIAT 735452176
FIAT 735600583

Onderdelen

VAN WEZEL Spiegelglas, buitenspiegel (1624832)

  • - Inbouwplaats: rechts
  • - Buiten / binnenspiegel: Bol-vormig, Onverwarmd
  • - Artikelnummer paar: 1624831
  • - Kwaliteit: Hagus
  • - SVHC: Geen SVHC stof voorhanden!

Toon meer informatie

€ 9,37

€ 5,81

Vrijdag verzonden

VAN WEZEL Afdekking, buitenspiegel (1604844)

  • - Inbouwplaats: rechts
  • - Oppervlakte: Met grondlaag
  • - Artikelnummer paar: 1604843
  • - Kwaliteit: Hagus
  • - SVHC: Geen SVHC stof voorhanden!

Toon meer informatie

€ 19,38

€ 12,02

Vrijdag verzonden

Wij helpen je graag!

 

Of neem direct contact met ons op!